photography
Biography Portfolio Exhibition Awards Blog Contact
February 26 2014

Velmi ma teší, že na portáli – ART OF PHOTOGRAPHY.eu - si môžete už od 17.02.2014 objednať i moje fotografie a ferotypie v najvyššej kvalite a v limitovaných edíciách

ART of PHOTOGRAPHY.eu,  vám prinášaoriginálne a nadčasové fotografie, umelecké diela známych ale aj neznámych talentovaných fotografov objavených Robert Vano Gallery v limitovaných edíciách v mimoriadnej kvalite. Zameriava  sa na prezentáciu a predaj klasickej čiernobielej fotografie a starých fotografických techník ako napr. platinotype, wet plate collodion - ambrotype, tyntipe / ferrotype a ďalších, ktorých vznik sa datuje už od roku 1860.

ART OF PHOTOGRAPHY pre vás vyberá to najlepšie zo súčasnej česko-slovenskej fotografie a zároveň objavuje nové fotografické talenty. Všetky fotografie sú dostupné v limitovaných edíciách 1, 7, 20 a 50 kusov, pričom ide o ručne vyrábané originálne fotografie v najvyššej kvalite spracovania a rámovania.

ART OF PHOTOGRAPHY sprístupňuje originálnu fotografickú tvorbu širšiemu spektru fanúšikov fotografie. Aktuálne pre vás pripravil limitované edície kolekcií fotografií od Roberta Vana, Terezy z Davle, Tomáša Donáta, Ondřeja Janů a taktiež  aj moje fotografie.  Všetky fotografie sú signované autorom a disponujú certifikátom originality

Na ART OF PHOTOGRAPHY nájdete spolu s fotografiami aj knihy a DVD s fotografickými tutoriálmi. Prináša tiež exkluzívne workshopy pre začínajúcich ale aj profesionálnych fotografov od Robert Vano Gallery. Pre nadšencov alternatívnej fotografie má v ponuke fotoaparáty a príslušenstvo FUJIFILM Instax.

Vytvorte si unikátnu súkromnú fotografickú zbierku s ART OF PHOTOGRAPHY, zbierku ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov fotografie!

http://www.artofphotography.eu/artshop/eshop/1-1-UMELCI/39-2-RENATA-VOGL