photography
Biography Portfolio Exhibition Awards Blog Contact
November 02 2014

ARTMEETPOINT - súčasné nekomerčné umenie - PRAHA kongresové centrum

v rámci tohto projektu, môžete vidieť i moje fotografie a ich kúpou prispieť na dostavbu Jedličkova ústavu - ide o bezbariérovú školu, ktorá ucelenou rehabilitáciou pripravuje deti a mládež s telesným postihnutím k integrácii do života. Viac info o škole a ústave tu:  http://www.jus.cz/zakladni-udaje?p=1

 Podporiť ju môžete aj formou dobrovoľného vstupného počas výstavy.

______________

 Artmeetpoint 2014 představí všem návštěvníkům pestrou paletu uměleckých děl od fotografie (klasické i digitální), malířství a grafiky až po sochařství.


Pilotní výstava projektu proběhne v době od 23. 10. 2014 do 15. 1. 2015 v prostorách zimních zahrad Kongresového centra Praha. Součást výstavy tvoří také několik odborných přednášek a workshopů.

Artmeetpoint 2014 je volným pokračováním projektu věnovanému české nekomerční fotografii Photomeetpoint 2013 a stejně tak jako předešlý projekt mácharitativní přesah. Vstupné je dobrovolné. Výtěžek ze vstupného a částečně z prodaných děl putuje na dostavbu Jedličkova ústavu.

Výstava bude v průběhu měsíce února 2015 kompletně přesunuta na sever Čech, konkrétně do Ústí nad Labem, Děčína a Litoměřic. Artmeetpoint 2014 dokonce vycestuje  až za hranice České republiky. Umělecká díla budou během roku 2015 k vidění také v německých Drážďanech v rámci příhraniční spolupráce Severní Čechy - Svobodný stát Sasko.

 

média o Artmeetpoint 2014/2015

VIDEO