photography
Biography Portfolio Exhibition Awards Blog Contact
February 17 2023

autentické fotenie 2023

Milé ženy, ak máte záujem o autentické fotenie so mnou v prostredí, ktoré je vám blízke a kde sa cítite doma, v prostredí, ktoré má pre vás svoje magické čaro a túžite si ho užiť plným srdcom a mať zachytené aj na fotografiách, tak nastal čas...

Drahé ženy ak tak pocítite a moja tvorba vás osloví, rada nafotím práve vašu jedinečnú ženskú energiu.

Pridaná hodnota fotografovania so mnou je i to, že môžem byť pre vás i sprievodkyňou počas vášho procesu sebaprijatia, keď si dovolíte byť takou akou ste, sama sebou v plnom rozkvete, svojej jedinečnosti a kráse...lebo nie vonkajší svet nás musí prijať - on nás prijme bezo zvyšku vtedy, keď prijmeme my samé seba...

V sebaprijatí je zároveň ukrytá neuveriteľná a tvorivá sila, každej ženy. Keď ju raz žena uvidí, už nikdy sa nevráti späť, pretože to je ten prameň z ktorého žijeme, dýchame, tvoríme, milujeme...sme.

Fotografujem po celom Slovensku a som otvorená vaším tvorivým  nápadom, kľudne i netradičným či na prvý pohľad bláznivým. 

Info o mojej tvorbe aj na:
https://www.dusamoja.sk 

viac foto k téme - Bohyňa vo mne

https://www.renatavogl.com/portfolio-6-15/2020

"Ak musíš zakaždým keď odchádzaš bojovať, mali by byť dôkladne zvážené tvoje vzťahy s tými, ktorí sú ti blízki. Ak môžeš, je lepšie tvojich blizkych poučiť, že ich vlastne neopúšťaš, ale že sa učíš poznávať samú seba, že ťa bude oveľa viac a budeš po návrate iná, že sa vrátiš späť do skutočného života. Práve vtedy ak si umelkyňa, obklop sa ľuďmi, ktorí chápu tvoju potrebu domova, pretože sa môže stať, že budeš potrebovať, častejšie ako väčšina iných, podkopať fyzický terén domova, aby si poznala tie cykly tvorenia. Buď teda stručná ale efektívna. 

Vyslov: Idem.

To je vôbec najlepšie slovo.

Vyslov ho. Potom choď. "

Clarissa Pincola Estés: Ženy, ktoré behali s vlkmi